×
پیشنهاد ویژه سایتRecommended
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
  • خانه
  • »
  • سریال
  • »
  • انیمیشن انتقام جویان توکیو Tokyo Revengers
زیرنویس فارسی

انیمیشن انتقام جویان توکیو Tokyo Revengers

فصل اول (قسمت سوم انتقام جویان توکیو)

انیمیشن انتقام جویان توکیو Tokyo Revengers با لینک مستقیم

دانلود سریال انتقامجویان توکیو با زیرنویس فارسی

نام سریال : انتقامجویان توکیو

ژانر (موضوع) : ، 

زبان : اصلی -زیرنویس فارسی

سال انتشار :

محصول کشور : ژاپن

بازیگران : Takuya Eguchi, Shota Hayama, Yu Hayashi,

انیمیشن انتقام جویان توکیو.…. ۲۰۲۱

انیمیشن انتقام جویان توکیو زندگی تاکمیچی هاناگاکی پر از بدبیاری و بدبختی است. درست زمانی که تاکمیچی فکر می‌کند که بدتر از این نمی‌شود، متوجه می‌شود که هیناتا تاچیبانا، دوست دختر سابقش، توسط باند توکیو مانجی به قتل رسیده است. توکیو مانجی گروهی از جنایتکاران شرور هستند که مدت‌ها است آرامش جامعه را برهم زده‌اند. تاکمیچی با خود فکر می‌کند که این بدبختی‌ها از کجا شروع شده‌اند، اما ناگهان به ۱۲ سال قبل، زمانی که هنوز با هیناتا رابطه داشت، منتقل می‌شود. او در آن لحظه متوجه می‌شود که فرصتی برای نجات او دارد، به همین دلیل به باند شرور مانجی نفوذ کرده و به منظورِ اصلاح آینده و نجات هیناتا از سرنوشت غم انگیزش، در آن گروه ارتقا پیدا می‌کند و…..

 

زندگی تاکمیچی هاناگاکی پر از بدبیاری و بدبختی است. درست زمانی که تاکمیچی فکر می‌کند که بدتر از این نمی‌شود، متوجه می‌شود که هیناتا تاچیبانا، دوست دختر سابقش، توسط باند توکیو مانجی به قتل رسیده است. توکیو مانجی گروهی از جنایتکاران شرور هستند که مدت‌ها است آرامش جامعه را برهم زده‌اند. تاکمیچی با خود فکر می‌کند که این بدبختی‌ها از کجا شروع شده‌اند، اما ناگهان به ۱۲ سال قبل، زمانی که هنوز با هیناتا رابطه داشت، منتقل می‌شود. او در آن لحظه متوجه می‌شود که فرصتی برای نجات او دارد، به همین دلیل به باند شرور مانجی نفوذ کرده و به منظورِ اصلاح آینده و نجات هیناتا از سرنوشت غم انگیزش، در آن گروه ارتقا پیدا می‌کند و…..

سایر اطلاعات سریال :

  • رده سنی : مناسب برای همه سنین.
  • زمان سریال : 24min
انیمیشن انتقام جویان توکیو Tokyo Revengers

معرفی سریال انتقامجویان توکیو

زندگی تاکمیچی هاناگاکی پر از بدبیاری و بدبختی است. درست زمانی که تاکمیچی فکر می‌کند که بدتر از این نمی‌شود، متوجه می‌شود که هیناتا تاچیبانا، دوست دختر سابقش، توسط باند توکیو مانجی به قتل رسیده است. توکیو مانجی گروهی از جنایتکاران شرور هستند که مدت‌ها است آرامش جامعه را برهم زده‌اند. تاکمیچی با خود فکر می‌کند که این بدبختی‌ها از کجا شروع شده‌اند، اما ناگهان به 12 سال قبل، زمانی که هنوز با هیناتا رابطه داشت، منتقل می‌شود. او در آن لحظه متوجه می‌شود که فرصتی برای نجات او دارد، به همین دلیل به باند شرور مانجی نفوذ کرده و به منظورِ اصلاح آینده و نجات هیناتا از سرنوشت غم انگیزش، در آن گروه ارتقا پیدا می‌کند و…..

Takamichi Hanagaki’s life is full of misery. Just when Takmichi thinks it can’t get any worse, he realizes that his ex-girlfriend Hinata Tachibana has been killed by the Tokyo Manji gang. Tokyo Manji is a group of evil criminals who have long disturbed the peace of society. Takmichi wonders where these misfortunes started, but suddenly moves on to 12 years ago, when he was still in a relationship with Hinata. At that moment, he realizes that he has a chance to save her, so he penetrates Manji’s evil gang and is promoted in that group in order to reform the future and save Hinata from his sad fate, and …..

02 مه 21 هیچ دیدگاه انیمیشن
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
logo-samandehi